YOUTUBE

Z tech Araç Bardaklık İçi Küllük

Shark Orjinal Köpek Balığı Tavan Anteni SiYAH

Z tech Araç İçi Pratik Fileli Ceplik

Seat Leon 2006-2012 Ön Balata Seti
Seat Leon 2006-2012 Ön Balata Seti
Seat Leon 2006-2012 Ön Balata Seti
KDV DAHİL FİYATI:
309.21 TL
HAVALE FİYATI:
293.75 TL
Adet
Seat Leon 2006-2012 Ön Balata Seti
Fiyatı düştüğünde e-posta ile haber ver
Özellikler
Yorumlar
Taksitler
İlgiliÜrünler
  • Fren sistemleri araç için en hayati parçalardan birisidir. Her otomobil az ya da çok belirli bir hıza ulaşabilmektedir. Günümüz teknolojisinde en küçük otomobiller bile 170 km/h sürate çıkabilmektedir.
  • Fren sistemlerinin önemi burada başlar. Aracımızın tam zamanında ve istediğimiz koşulda durabilmesi kendi hayatımız ve başkalarının hayatı için çok önemlidir. Her otomobil üzerinde varolan fren sistemleri fabrika politikaları, ekonomik ve ticari nedenlerden dolayı belirli standartlarda üretilir. Bu sistemleri iyileştirmek ise tamamen bizim elimizdedir.
  • STANDART FRENİN DEZAVANTAJLARI:
  • · Standart fren diskleri düz yüzeylidir ve sürtünmeden dolayı aşırı ısıya maruz kalırlar. Özellikle arka arkaya yapılan frenlemeler sonucunda fren performansı düşer ve araç daha uzun sürede durur.
  • · Standart disk üzerinde aşınan balata tozu jant ve disk çevresinde birikerek bu kısımları siyahlaştırır ve daha sonrasında janttan bu tozu çıkarmak çok zordur. Bazen ise mümkün değildir. Bununla birlikte fren diski üzerinde kalan toz, aracın bir sonraki frenaj performansını düşürür.
  • · Ekonomik nedenlerden dolayı balatalar ve fren disklerinde kullanılan malzemeler hızlı aşınmaya maruz kalırlar ve bakım periyodlarını kısaltırlar.
  • · Dik veya eğimli yollarda standart frenler aşırı ısıdan şişme yapar ve performansını yitirir. Aşırı ısı, frenin baş düşmanıdır.
  • Sizde aracınıza ve kendinize bir iyilik yapın ve daha iyi frenlere sahip olun.
  • Üstelik dünya markalarını ekonomik ve güvenli bir şekilde satın alın.
  • Not:Sipariş Verirken Aracınızın Modelini Belirtiniz.

Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Önerilerinizi, yorumlarınızı, isteklerinizi ve hata bildirimleriniz ile ilgili ayrıntılarınızı aşağıya yazabilirsiniz. Sipariş, üyelik ve diğer sorularınız için iletişim formları sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Bu bölümde yazılan açıklamalar sitede yayınlanmaz. Yorumlarınızın sitede yayınlanması için lütfen yukarıdaki yorum ekle bölümünü kullanınız

Açıklamanız
E-Posta
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.