Tuning'de Amaç Nedir
Tuning te amacımız Nedir :

 
1990’lı yıllardan günümüze kadar gelen ve günden güne herkeste ilgi odağı olmuş her tür araçlarda yapılan tuning  , modifikasyon aksesuarları aracı baştan aşağı şekillendirmek için yapılan bir uygulamadır.
Tuning denilince çoğu insanımızın aklına gelen ilk şey motor güçlenmesidir . Ancak bu eksik bir tabirdir. Bugün sıfır kilometre bir araç aldığımız zaman bize en azından 3 yada 4 çeşit opsiyon sunulmaktadır, Bu opsiyonların her biri diğerinden aksesuar farkı olduğundan  şekilleri , özellikleri değişmektedir. Tabi bu özelliklerle birlikte araçtaki fiyat farkı da olağan derece yükselebilmektedir.
Eliftuning.com olarak hedefimiz misyonumuz elimizden geldiği kadar tüm ürünleri kalite politikamız gereği ile ülkemizdeki tüm kullanıcılara ulaştırmaktır
A dan Z ye tüm otomobil markalarının birebir özel aksesuarlarını Avrupa , Çin , Amerika’dan ithal ederek 1. Elden müşterilerime ulaştırmaktayız.
Ürünlerimiz Motor güç arttırma , Yakıt tasarrufu , Aydınlatma setleri , Yol tutuş süspansiyon sistemleri , Bakım & Temizlik ürünleri , Araç içi ve dışı aksesuarlar , Cam filmi & Kaplama ürünleri , müzik ve görüntü sistemleri olarak çeşitlendirebiliriz.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.