Hakkımızda

Elif Otomotiv İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

 
     Hikâyemiz, Bağdat caddesinde 1992 yılında Perakende satış yaparak ticari hayatına başladı. Gelişen piyasa şartları ile birlikte önemli markaların İthalatlarını yaparak toptan satışlara başladı. Yurt çapında bayilikler vererek satış kanallarını genişletti. Zamanla   ürün yelpazesini genişleterek Oto aksesuar, Tuning, Cam filmi, Kol dayama Kolçak , 3D Havuzlu oto paspas , 3D Bagaj havuzu, Mugen cam Rüzgarlığı ve Modifiye  alanlarında  uzmanlığı ile sektörün lider firmaları arasına girdi.
     Eliftuning 2005 yılında www.eliftuning.com sitesini kurarak sektöründe online satışa başlayan ilk firma olmayı başarmıştır.  Eliftuning ELGARD cam ve boya koruma filmleri, Elgard cam filmi uygulama aparatları, ARMSTER kol dayama kolçak,Rizline 3D  havuzlu paspas, Rizline 3d bagaj havuzu, Ztech mugen cam rüzgarlığı ve  birçok ürünlerin Türkiye Distribütörü ve bir çok markanın ana bayisidir.
      
 Eliftuning sürekli Yeniliği önemseyen, Kaliteyi ve Müşteri Memnuniyetini yaşam felsefesi olarak benimseyen bir düşünce ile ilerlemeye devam ediyor.

https://sdhjisriati1smg.sch.id/testendik3/pyramid-bonanza/

https://zis.plb.ac.id/assets/wild-bandito/

https://perpus.plb.ac.id/help/koi-gate/

https://jualinlaptop.id/pragmatic-play-situs-judi-slot-tergacor-rtp-maxwin-gampang-menang/

https://www.disegnifacili.com/slot-akun-pro-server-rusia-slot-gacor-olympus/

https://bwindustrial.com/media-center/newsletter/daftar-link-slot-server-thailand-super-gacor-gampang-maxwin/Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.